REIKI | Magdalena Nováková

Reiki je jednoduchá forma léčení rukou s úmyslem poskytnout útěchu a zmírnit bolest. Akt přikládání rukou na lidské nebo zvířecí tělo je stejně starý jako instinkt. Každé živé tělo, lidské i zvířecí vyzařuje energii, která podmiňuje zdravotní stav.

Léčit sebe i druhé pomocí reiki může opravdu každý z nás. Chce to pouze projít tzv. zasvěcením, ve kterém jsou nám otevřeny a pročištěny energetické kanály. V praxi to znamená, že ihned po zasvěcení je člověk energii reiki ( která jím proudí přímo ze Zdroje - z kosmu) schopen předávat nejenom sobě, ale i druhým. Po zasvěcení se příjemce stane vodičem, této vesmírné léčivé energie a může pomáhat nejenom lidem, ale i zvířatům a rostlinám. V průběhu několika minut procesu zasvěcení získá příjemce dar, který navždy ovlivní jeho život nesmírně pozitivním způsobem.

Isis Seichim Reiki je energie, která proudí od bohyně Isis ( egyptská bohyně intuice). Isis je zároveň i naše představa nejvyšší léčitelky a je podporou v tom, co se s touto energií naučíme. Proto je moudré na Isis pohlížet jako na sponzora této energie. I když je tato esence prastará, v dnešní době se na ni můžeme dívat jako na něco nového a zajímavého.

Energie Seichim je více než jen jednoduchá forma léčení rukou, je to již pokročilá forma telepaticky nasměrovaného léčení a vede k většímu rozvoji a pochopení našeho duchovního Já. Ve spojení s Isis je tato energie pociťována nejenom velmi jemně - žensky, ale cítíme v ní i hebkost, láskyplnost. Je to energie, která vyživuje a utišuje.

Energie Isis Seichim Reiki očišťuje především našim emocionální a duchovní úroveň. Reiki má svoji vlastní inteligenci. která daleko přesahuje inteligenci člověka a tak nemusíme vědět co a kde je potřeba léčit. Reiki, která skrze nás proudí přímo ze Zdroje vždy proudí tam, kde je jí nejvíce potřeba. Proto s touto energií můžeme pracovat bez rozdílu všichni. Reiki vždy léčí celého člověka. Lidé a zvířata jsou více než jen fyzické bytosti. Naše podstata je duchovní a stejně tak naše fyzické problémy mají svoji duchovní příčinu. Reiki automaticky působí i na naši úroveň.

Systém Isis Seichim Reiki je rozdělený do tří stupňů. A již od prvního zasvěcení, lze tuto energii předávat nejenom dotykem, ale posílat i na dálku.

V prvním stupni se naučíte pracovat s těmito symboly:

Ve druhém stupni se naučíte pracovat s těmito symboly:

Třetí stupeň je Mistr - učitel

V tomto stupni vám bude předáno zasvěcení Mistra - učitele. Nejenom, že budete schopni tímto dalších zasvěcením přijímat ještě více energie ze Zdroje, čímž se vaše léčení a předávání reiki stane intenzivnějším, ale budete mít oprávnění zasvěcovat do Isis Seichim Reiki i druhé. Stane se z vás Mistr - učitel této energie.

Součástí jednotlivých zasvěcovacích kurzů je :

Obdržení skripta a certifikátu o absolvování kurzu.

Termíny na zasvěcení jsou sjednávány dle dohody

Cena zasvěcení do 1. stupně je individuální pro 1 osobu 1200 Kč

Cena zasvěcení do 2. stupně je 2500,-

Cena zasvěcení do 3. stupně je 3500,-

1,2 a 3 stupeň je jednodenní, začátek 9:00 - 15:00