EFT

Psychologická akupresurní technika pracující na principu uvolnění emocí ,určená k optimalizaci našeho emočního zdraví.

Přestože je stále přehlíženo emocionální zdraví je zcela nezbytné k našemu psychického zdraví a léčení – nezáleží na tom, jak jsme oddaní správné a životnímu stylu, nedocílíme ideálního vyléčení těla a obranných sil, pokud nám v tom brání emocionální bariéry.

Emotional Freedom Techniques neboli doslova Techniky emoční svobody je nový objev, který přinesl tisícům lidí vysvobození od bolesti, nemoci a emocionálních problémů. Jednoduše, je to unikátní varianta akupunktury, kromě toho, že nepoužíváme jehly. Místo toho stimulujeme stanovené meridiánové body na našem těle poklepáváním prsty. Tato kombinace poklepávání na energetické meridiány a vyslovování pozitivních afirmací pracuje, aby vymazala „bludný“ kruh – emocionální blok z bioenergetického systému našeho těla, a tak obnovila rovnováhu naší mysli a těla, která je nezbytná pro naše zdraví.

Někteří lidé jsou zpočátku ostražití na principy, na kterých je EFT založeno – elektromagnetická energie, která proudí tělem a reguluje naše zdraví, byla na západě rozpoznána teprve nedávno. Jiní lidé jsou zpočátku překvapení (a někdy pobavení) metodou poklepávání.

Ale je třeba mít na paměti, že více než jakákoliv tradiční nebo alternativní metoda, která je známá a používá se, EFT opravdu funguje. Skutečně pro své velké úspěchy používání EFT se rychle rozšířilo a lékaři používající EFT se vyskytují v každém koutě světa.

Metodu by se mělo naučit co možná nejvíce lidí, to proto, aby byl „stres“ zatlačen do pozadí a vy jsme se stali zdravějšími a šťastnějšími. Tím se začne uzdravovat i naše celá planet Země.

Cena

Cena kurzu je 1200 Kč