Kineziologie one brain

Specifická komplexní metoda, která je schopna pomoci v celé řadě psychosomatických obtíží a fyzických problémů.

Se svým manželem si už více jak rok chodíme odkrývat svoje 13. komnaty k paní Magdě a shodujeme se na tom, že v tak příjemné atmosféře a krásném a vkusném prostředí se cítíme moc dobře. P. Magička ždy trpělivě vyslechne naší situaci pak trefnými cílenými otázkami dokáže pomocí karet, numerologie i své intuice vystihnout podstatu situace a rozkrýt "jádro pudla". Moc se nám líbí, že pokud narazíme na nějaký problém, který je z minulosti, pomocí kinezilogie či EFT provádí nápravu situace a léčí stará zranění.

Pokaždé odcházím plná naděje, posílená, jakoby mě paní Magdička "rozsvítila"... Po minulé návštěvě se mi stalo, že jsem rovnou z terapie šla cosi vyřizovat na poštu. Osluhovala mě moc milá paní za přepážkou a já ve svém rozpoložení jí byla pochválit u vedoucí pošty. Prostě díky p. Magdě nastala řetězová reakce - poté, co u mě probudila světlo, mohla jsem ho předat dál a ženské na poště byly moc potěšené, protože ten den od rána musely poslouchat spoustu stížností od netrpělivých a nervózních klientů. Jsem s manželem moc vděčná za to, že můžeme docházet se svými trampotami k tak vnímavé a šikovné terapeutce, která je zároveň velice skromná. A tak se poznají "dobří" lidé ve svém oboru, žádná velká reklama, žádné nadřazené chování, ale výsledky, talent a v tomto případě i vyvinutá intuice a láska k lidem způsobují "zázraky". Jana Č.

Mé zkušenosti s kineziologii jsou výborné. Prvně jsem se s ní setkala díky problémům s mým dospívajícím synem, kdy mi známá dala kontakt na pani Magdu Novákovou. Netušili jsme, co samotná kineziologie obnáší a po pravdě jsem si říkala, že už nemáme co ztratit. Po třech hodinách, kdy jsme se synem odcházeli z poradny paní Magdy, jsem citila rozporuplné pocity a neuměla úplně definovat co se právě odehrálo. Zeptala jsem se syna jaké má on pocity a jeho odpověď mě mile překvapila, řekl jen: "Jak to všechno mohla vědět, je snad čarodějka? Strašně se mi ulevilo." Syn poctivě cvičil co mu pani Magda řekla a od té doby byl klidnější, vyrovnanější a problémy ustoupily. Nevím jestli to bylo i ostatnimi okolnostmi, každopádně po návštěvě u paní Magdy bylo lépe jemu i nám. Kineziologii jsme využili ještě několikrát, vždy v situaci kdy jsme měli pocit, že už nevíme jak dál. Dokonce i již dospělý syn znovu vyhledal pomoc paní Magdy a kineziologie. Samozřejmě za nás nevyřešila problémy, ale ukázala nám nový směr a pomohla se zbavit tíživých pocitů a to bylo pro nás důležité. Dominika K.

Zdravotní problémy v mé rodině mne před mnoha lety přivedly na cestu poznávání přírodních léčebných technik, výsledek byl nad očekávání dobrý. Časem jsem se sama stala zakladatelkou několika škol přírodního léčení a vybírala pro studenty ty nejúčinnější metody. V průběhu posledních 10 let jsem v této oblasti spolupracovala s mnoha desítkami lidí z celé ČR, z nich někteří jsou mému srdci velmi blízcí. Madlen Nováková k nim jednoznačně patří.

V její osobě jsem poznala mimořádně citlivou duši, poctivou, skromnou, láskyplnou a inspirující v mnoha směrech. Ve své práci používá metodou kineziologie one brain, kterou vnímám jako královskou disciplínu mezi přírodními technikami, neboť cílí na dešifrování a zpracování samotného kořene nemoci (či jiného problému) a tím vede velmi efektivně klienty ke skutečnému uzdravení. Není terapeut či technika, které bych doporučovala častěji než právě Madlen a kineziologii. Její služby jsem osobně využila několikrát a pokaždé jsem zjistila důležitou informaci, která mi situaci pomohla skvěle řešit. Tuto poradnu doporučuji zcela upřímně každému, kdo už dozrál do bodu, kdy nechce být pouhým stěžovatelem na osud, ale naopak tvůrcem svého života, který zároveň dovede s pokorou a láskou přijímat všechny bytosti i vzniklé situace. Eva Trávníčková

Ráda bych se s Vámi podělila o pár zkušeností, které máme s dětmi ze sezení u paní Magdy.

Mám dojem, že i skrze léčbu syna (11 let) se stal zázrak s naším tatínkem. Tím myslím přenastavení z "negativní" na "positivní".

Druhý syn(9 let), který byl na kineziologii kvůli svým strachům, terapii zhodnotil slovy: "Mami, já bych tu chtěl bydlet"...z toho pro mne vyplývá fakt, že mu v rukou paní Magdy bylo skutečně dobře:-)

Těšíme se na další setkání v přítomnosti této milé ženy, která si Vás získá - nejen svým přívětivým přístupem!

Přeji Vám všem krásné dny, a pohodu... Romana